Nob Can Fly

Strona firmy zajmującej się sprzedażą i serwisem dronów, a także wszelkimi usługami związanymi z tymi maszynami.

Głównym założeniem projektu było stworzenie strony, która szybko się wczytuje w przeglądarce, a dodatkowo opiera na innej koncepcji niż większość na rynku. Strona miała być prosta i czytelna, a zarazem zawierać jakiś element, który zapadnie odwiedzającym w pamięć.

Drugim celem było ułatwienie skomunikowania użytkownika z firmą na tyle na ile to możliwe. Ze względu na te wymagania już w nagłówku widzimy e-mail i telefon (z opcją szybkiego wybierania na smartfonach), a na każdej podstronie jest dodatkowo formularz kontaktowy umożliwiający wysłanie szybkiego zapytania.

Opis

Strona główna to menu złożone z 5-ciu paneli, które dzięki użyciu JavaScript’u i CSS Flexbox mogą się rozszerzać prezentując podstawowe informacje o podstronie i przycisk umożliwiający przejście do danej podstrony.

Całość kodu opiera się głównie na użyciu nowości CSS3, którymi są Flexbox i Grid Layout. Dodatkowo niewielka ilość JavaScriptu pozwala na obsłużenie eventów, a pod formularzem kontaktowym znajdziemy odrobinę kodu PHP z funkcją mail.

Szczegóły

Usługi
Webdesign, Optymalizacja, SEO

Technologia
HTML5, CSS3, JS, PHP

Klient
NOB Can Fly – Drony i akcesoria

Data
Marzec 2018

Chcesz zobaczyć jak działa?