AGRO BIO TEST

Aplikacja webowa pozwalająca na gromadzenie danych uzyskanych w trakcie kontroli

AGRO BIO TEST zajmuje się certyfikacją rolnictwa ekologicznego w Polsce. W ramach usprawnienia systemu kontroli poprosił o stworzenie aplikacji webowej do zbierania niektórych danych pokontrolnych, aby być na bieżąco z pracą inspektorów terenowych. Codzienna synchronizacja z firmową bazą danych pozwala trzymać rękę na pulsie, znacząco skraca czas potrzebny na uzyskanie danych do raportów, a zarazem nie utrudnia codziennej pracy biura.

opis

Aplikacja webowa została stworzona przy użyciu framework’a CakePHP. Pozwala na gromadzenie danych w bazie MariaDB.  Na frontendzie użyty został Bootstrap.

Aplikacja prowadzi użytkownika krok po kroku przez kilka formularzy, które umożliwiają wprowadzenie niezbędnych danych. Przyjemny wygląd zapewnia formularzom Bootstrap’owa stylizacja.

Dane zawarte w 20 tabelach w bazie MariaDB przetwarzane są przy użyciu języka PHP, dzięki czemu aplikacja może działać tanim kosztem na każdej platformie hostingowej.

Ogromny nacisk został położony na bezpieczeństwo aplikacji. Została ona zabezpieczona m. in. przed atakami XSS, czy SQL Injection.

szczegóły

Usługi
Aplikacje webowe, Bazy danych, Bezpieczeństwo systemów

Technologia
CakePHP, MariaDB, Bootstrap

Klient
AGRO BIO TEST Sp. z o. o.

Data
Marzec 2017